2 Komentarze

Wyborcza histeria na punkcie Naszej Klasy

GW sięga już totalnego bruku. Bebo najwidoczniej słabiutko przędzie a chrapka na NK Wyborczej pozostała, mimo inwestycyjnego kosza, jakiego Agora dostała od chłopaków z NK. Gazetko, są pewne granice braku przyzwoitości, obłudy i pisania na zamówienie.

Sprawę opisano na blogu Absurdy Naszej-klasy. Chłopak z butną miną, w bluzie moro pozuje z bronią. Na swoim profilu na portalu nasza-klasa.pl pisze, czym się aktualnie zajmuje: „Zemsta, kara zwontpienie, ŚŚŚMMMIEERĆĆ, niszczyć, zabijać, umrzeć na wieki, zasnołć” [pisownia oryginalna – przyp. red.]

Autor bloga nie ukrywa, że właściciel tego profilu go przeraził: – Młody człowiek, na każdym zdjęciu z pistoletem – w domu i na ulicy. Opisy i całokształt profilu niczym nie różnią się od tak dobrze wszystkim znanego profilu na YouTubie sprawcy tragedii w Finlandii – pisze. – Czy w Polsce policja powinna reagować w przypadku wykrycia takiego profilu? Czy powinniśmy zawsze każdy przypadek obracać po prostu w żart? Aż do pierwszej tragedii w naszym kraju… – dodaje.

Źródło

O czym następnym występującym na NK napiszecie? Kilka dobrych pomysłów znalazło się w komentarzach do artykułu: o pedofilach na NK (wszelkie zdjęcia z dziećmi), o mordercach za kółkiem (wszelkie zdjęcia z samochodami), o dewiatach chcących wysadzać pociągi (zdjęcia z modelami kolejek)… Są pewne granice kretynizmów i czarnego PRu droga gazetko.

Reklamy

2 comments on “Wyborcza histeria na punkcie Naszej Klasy

  1. Niestety, ale o ile dla drukowanej gw jakies granice sa, tak dla gazeta.pl juz dawno przestaly istniec.

  2. Jak nie ma o czym pisać to napiszemy o en ka, a co! Czemu na co 5 blogu pojawiają się blogi na temat tego portalu? Jak będziemy tak wszyscy o tym gównie pisać, to to nigdy się nie skończy. Po prostu omijajcie takie tytuły i tyle, zobaczą, że nikogo już to nie interesuje i inny temat sobie znajdą.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: